• Şal Örnekleri 2014

  by  • 26 Ocak 2014 • Şal • 0 Yorum | Anasayfa

  Aksesuarlar bu yıl en az kıyafetler kadar önemli olan kısımlardan bir tanesi. Bu anlamda her şık bayan seçtiği bir kıyafete uyumlu olarak da aksesuarlara önem veriyor. Bu anlamda kullanılan aksesuarlardan bir tanesi de şal modelleri. Bu modeller hem boyna hem de kapalı bayanların başörtüsü olarak sıklıkla kullandığı ve son zamanlarda daha sık gördüğümüz aksesuarlardan bir tanesi. Bu yılın canlı renklerinin yer aldığı şallarda farklı kullanım şekilleri ve bağlama yöntemleri ile sık bir kombin oluşturabilirsiniz. Şal örnekleri 2014  koleksiyonlarında hem farklı kullanım şekillerini hem de modellerini görebilirsiniz. Bunun yanı sıra her yaşa ve zevke hitap eden şal örneklerinin olduğunu söyleyebiliriz.

  2014 Şal örneklerinde kullanılan kumaşlar tasarımın kalitesi ile doğru orantılıdır. Çünkü eğer seçtiğiniz şal modellerinde daha az kaliteli olan kumaşlar kullanılırsa yani sert malzemeden ya da farklı bir yapıda malzeme kullanılırsa kullanım alanınız kısıtlanacaktır. Bunun yanı sıra kumaşın türü de aynı şekilde şal için kullandığınız bağlama şeklini de etkiler. Bazı şal modelleri daha kaliteli bir kumaştan üretilmişse elbette hem verdiğiniz model daha güzel duracaktır hem de uzun süre şeklini koruyabilecektir. Bu nedenle şal örneklerini kullanmayı seviyorsanız kalitesine dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer bir şal kullanmak istiyorsanız yapabileceğiniz bazı uygulamalar var. Şal modelinize karar vermeden önce hangi kıyafetlerle kombinleyebileceğiniz düşünmeniz gerekir. Bu anlamda aynı tonlarda ya da zıt tonlarda bir uyum yakalayabilirsiniz.

  Bu yıl kullanılan modeller hem ceket ve mont hem de elbise ve tunik gibi geniş bir kullanım alanına sahip. Bu nedenle seçimlerinizde kusursuz bir örnek almak istiyorsanız elbette yapacağınız şal modeli seçimi önemli olacaktır.  Gerek iş toplantıları, gerek spor kıyafetlerle 2014 şal örnekleri tercih edilebiliyor. Özellikle modası hiç geçmeyen çiçek desenleri, çizgiler ve puantiyeler şal modellerinin vazgeçilmez tasarımlarıdır.  Eğer siz de tarzınızda bir yenili yapmak istiyorsanız ya da basit kıyafetlerinizi göz alıcı bir model çevirmek istiyorsanız şal modellerine göz atmanızda yarar var.

  Önceki yazımıza git: Gucci çanta modelleri 2014

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir